Gyémánt Félkrajcár Alapítvány

A Gyémánt Félkrajcár Alapítvány egy régóta működő alapítvány az óvoda életében. Az intézményben dolgozó pedagógusok azért is tartják fontosnak, mert az óvoda költségvetéséből finanszírozott igen sokrétű tárgyi feltételek mellett, lehetőséget ad olyan plusz kiadások fedezésére, melyek gyermekeink óvodai életéhez kapcsolódva, maradandó emlékek vagy élmények lehetnek, illetve a fejlesztések gyorsabb tempóban tudnak megvalósulni a segítségével. A szülők általa, tevékeny részesei a fejlődésnek.

Befizetés módja:

Átutalással

Alapítványi adószám: 18084018-1-41

Gyémánt Félkrajcár Alapítvány számlaszáma: 11702036-20637613

Az alapítványi hozzájárulás önkéntes alapon történik, a család anyagi lehetőségétől függ, és azt a célt szolgálja, hogy az idejáró gyermekek életét minél színesebbé tegyük.

Az alapítványt támogatni az Alapítványi bálunkon való részvétellel, illetve támogatói jegy megvásárlásával is lehetséges, mely megrendezésére egyszer kerül sor az év folyamán, általában a farsangi időszakban.

Az esemény mesze túlmutat az anyagi jelentőségén. Igazi közösségformáló szerepe van. Szorosabbá fűzi a szülők és az óvoda dolgozói közötti kölcsönös nevelőpartneri viszonyt és teret biztosít a szülők közötti kapcsolat megszilárdítására.

Köszönöm, hogy alapítványunkon keresztül megtapasztalhatjuk támogatásuk és felelősségvállalásuk erejét.