Vadászné Bulyovszky Nóra

Óvodapedagógus

Három éves korom óta a sport szerves része az életemnek. Ezért kiemelkedően fontos számomra a gyermekek sport iránti szeretete és az egészséges életmódra nevelés. A gyermekek iránti szeretetem és tiszteletem már korán megmutatkozott és a velük töltött évek során erősödött. Így örömmel választottam az óvónői pályát. Alapelvem: a gyermekek tiszteletben való elfogadása és a szeretetben való nevelése!

Tanulmányaim

·         Waldorf óvodapedagógus (Magyar Waldorf Szövetség, Solymár 2015 – 2018)

·         Rekreációs Szak (BSc diploma) (Semmelweis egyetem Testnevelési és Sporttudományi kar 2005 – 2008)

·         Babaúszás oktató  (Stoller Katalin, Alsópáhok Kolping Családi Hotel 2007 – 2008)